papieroweksiazki.blogspot.com - nowy adres bloga

Zapowiedź - Sekret Julii Tahereh Mafi

 

Druga część bestsellerowej powieści Dotyk Julii, która podbiła serca czytelników na całym świecie.

sekret_julli

 

Nareszcie wiem, co muszę zrobić, wreszcie jestem gotowa pomóc, wreszcie mam wrażenie, że może tym razem będę w stanie utrzymać swoją moc pod kontrolą, i muszę spróbować. Więc cofam się chwiejnie. Zamykam oczy. I daję z siebie wszystko. 

 

Julia z Adamem uciekają z kwatery Komitetu Odnowy i trafiają do Punktu Omega, przystani dla dzieci o szczególnych zdolnościach. Wreszcie są bezpieczni. Sielanka zakochanych trwa jednak krótko. Julia poznaje sekret, który może przekreślić ich wspólne marzenia o szczęściu

 

Julia zmuszona jest podjąć decyzję pomiędzy tym czego chce, a tym co uważa za słuszne. Decyzję, która każe rozstrzygać pomiędzy jej sercem i życiem Adama.

 

 

Tahereh Mafi ma 25 lat i jest autorką bestsellerowej serii Dotyk Julii. Urodziła się w małym miasteczku w Connecticut, a obecnie mieszka w Orange Country w Kalifornii, gdzie pije za dużo kawy. Gdy nie czyta książek, można ją ujrzeć pogrążoną w lekturze opakowań cukierków, kuponów i starych paragonów. Dotyk Julii jest jej pierwszą powieścią, do której prawa wykupiło 25 krajów, natomiast Sekret Julii stanowi drugą część jej olśniewającej trylogii, zaskakującej i wciągającej od pierwszych stron. 

 

 

 

 

Do obejrzenia trailer Dotyku Julii - klikajcie :)

 

 

Sekret Julii - druga część Dotyku Julii, autorstwa Tahereh Mafi pojawi się już 17 lipca nakładem wydawnictwa Otwarte.